KONTAKT

KANCELARIA NOTARIALNA ZUZANNA NIEDŹWIEDŹ - NOTARIUSZ

 ul. Stanisława Leszczyńskiego numer 4 lok. 47
50-078 Wrocław

T&J Centrum Biurowe

NIP: 8942722950; REGON: 022448700

tel. +48 71 346 84 36
tel. kom. +48 798 300 938  notariusz Zuzanna Niedźwiedź

sekretariat
notariusz

Nr rachunku bankowego kancelarii: 
Santander Bank Polska S.A. 83 1090 2590 0000 0001 2378 5441

Notariusz posiada również rachunek depozytowy, który jest stronom przesyłany
po uzgodnieniu warunków przyjęcia środków do depozytu.

Akceptujemy płatności kartą:

   


Siedziba kancelarii znajduje się w bezpośrednim  sąsiedztwie banków: Santander Bank Polska S.A., Pekao S.A., PKO Bank Polski S.A., Getin Noble Bank S.A., ING Bank Śląski S.A., Credit Agricole Bank Polska S.A., BNP Paribas Bank Polska S.A., mBank S.A.


Godziny otwarcia kancelarii:
Poniedziałek - piątek od 08.00 do 17.00
Sobota - po wcześniejszym uzgodnieniu, w uzasadnionych przypadkach

W kancelarii, każdorazowo klient musi wylegitymować się ważnym dowodem osobistym, paszportem bądź kartą pobytu, w celu stwierdzenia tożsamości, przy czym Notariusz nie może stwierdzić tożsamości na podstawie aplikacji mObywatel.

Kancelaria notarialna czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:00.      Po wcześniejszym umówieniu terminu istnieje możliwość ustalenia spotkania ze mną w dni i godziny wolne od pracy. W naszej kancelarii, po wcześniejszym umówieniu terminu, notariusz jest dostępny także w sobotę. Termin można uzgodnić w dowolny, wygodny dla Państwa sposób: telefonicznie, mailowo lub osobiście.

Zasadą jest, że usługi notarialne, realizowane są przez notariusza Zuzannę Niedźwiedź w siedzibie Kancelarii Notarialnej Zuzanny Niedźwiedź we Wrocławiu. 

Jednakże, gdy ze względu na chorobę, trudności w poruszaniu się lub inne okoliczności nie są Państwo w stanie stawić się w kancelarii, możliwe jest dokonanie czynności przez notariusza Zuzannę Niedźwiedź w Państwa miejscu zamieszkania, siedzibie Spółki czy też w innym dogodnym miejscu, gdzie Państwo będą czuć się komfortowo. 

Proszę mieć jednak na uwadze, że w trwającej nadal Pandemii COVID-19, niezmiernie trudno jest przeprowadzić czynności z osobami pozostającymi pod stałą opieką zakładów opiekuńczych (opiekuńczo - leczniczych), szpitali, domów opieki itp. Pamiętajmy o tym, że każda osoba (w tym również notariusz) dla osób posiadających obniżoną odporność, może stanowić zagrożenie dla ich zdrowia.

Przy budynku Kancelarii znajduje się ograniczona ilość dostępnych miejsc parkingowych, natomiast w bliskiej okolicy Kancelarii znajdują się dwa płatne parkingi. Budynek posiada całodobową ochronę.


Covid -19

Kancelaria działa w normalnym trybie, z zachowaniem obostrzeń epidemiologicznych związanych z pandemią koronawirusa (COVID-19) Nasza kancelaria pozostaje otwarta i obsługuje zarówno swoich stałych klientów jak i tych, których charakter pracy (kancelarie prawne, spółki) lub sytuacja osobista wymagają skorzystania z usług notariusza bez zwłoki.  Dla Państwa komfortu dysponujemy w recepcji profesjonalnymi antywirusowymi płynami do dezynfekcji rąk i jednorazowymi maseczkami chirurgicznymi (także dla zainteresowanych klientów). Pracownicy sekretariatu pracują za recepcją z zamontowaną osłoną ochronną z plexi. Dezynfekowane są klamki i włączniki elektryczne. Sala konferencyjna (stół konferencyjny, klamki) są dezynfekowane i wietrzone po każdym akcie notarialnym. Notariusz czytająca akt notarialny będzie w zalecanej odległości co najmniej 1 metra od klientów, za stołem, na którym zamontowana jest osłona ochronna z plexi. Zgodnie z oficjalnymi zaleceniami, aby ograniczyć obrót gotówką proponujemy klientom rozważenie płatności przelewami lub przy pomocy karty płatniczej, bądź też płatności przelewem przed czynnościami.

Dbamy o bezpieczeństwo klientów i o bezpieczeństwo nas samych.
 

 

FORMULARZ KONTAKTOWY

Ius est ars boni et aequi (D. 1.1.1 pr.)
– Prawo jest sztuką tego, co dobre i sprawiedliwe.